0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Robin Pacha
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۰۰
Pavel Mozol
۳
۲
Jiri Machart
Finished
۱۱:۰۰
Jaromir Cernik
۳
۲
Petr Picek
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Adamec
۳
۲
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۱:۳۰
Vaclav Hruska Snr
۱
۳
Marek Placek
Finished
۰۲:۳۰
Petr Oliver Korp
۰
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۱:۰۰
David Mutl
۲
۳
Vladimir Kubat
Finished
۰۱:۳۰
Marek Placek
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۳:۳۰
Jan Pleskot
۳
۲
Pavel Mozol
Finished
۱۲:۰۰
Pavel Vilhelm
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Adamec
۱
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۰۳:۰۰
Petr Picek
۳
۲
David Mutl
Finished
۰۴:۳۰
Pavel Vilhelm
۱
۳
Marek Placek
Finished
۰۵:۰۰
Jaromir Cernik
۳
۲
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۵:۰۰
Petr Picek
۳
۰
Vladimir Kubat
Finished
۰۵:۳۰
Plachy Jiri
۳
۰
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۵:۳۰
Marek Placek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۷:۰۰
Jan Pleskot
۳
۲
Jiri Reczai
Finished
۱۰:۳۰
David Vrabec
۳
۰
Matej Drechsler
Finished
۰۰:۰۰
David Mutl
۰
۳
Jaromir Cernik
Finished
۰۳:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Petr Picek
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Kubat
۲
۳
Jaromir Cernik
Finished
۰۴:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۰
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۰۴:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۴:۳۰
Marek Placek
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۰۶:۰۰
Jaromir Cernik
۱
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Machart
۳
۰
Jan Pleskot
Finished
۰۹:۳۰
Pavel Kulhanek
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Reczai
۳
۰
Pavel Mozol
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Svec
۳
۱
Pavel Kulhanek
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Machart
۲
۳
Jiri Reczai
Finished
۱۱:۳۰
Stanislav Hudec
۳
۰
Jan Manhal Jr
Finished
۱۱:۳۰
Zdenek Kasinski
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۲:۰۰
Karel Hons
۲
۳
Petr Masa
Finished
۰۰:۰۰
Martin Pavliska
۳
۰
Dalimil Machander
Finished
۰۰:۰۰
Miloslav Kotil
۳
۰
Ales Krejci
Finished
۰۱:۰۰
Martin Pavliska
۱
۳
Karel Baros
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Novak
۳
۱
David Vrabec
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Kubat
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۲:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۶:۰۰
Tomas Lysek
۳
۰
Patrik Jokiel
Finished
۰۹:۳۰
Stanislav Hudec
۳
۱
Milan Bela
Finished
۰۹:۳۰
Radek Mohelnik
۲
۳
Michal Raska
Finished
۱۰:۰۰
David Jicha
۳
۰
Jiri Svec
Finished
۱۰:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۰:۰۰
Zdenek Kasinski
۱
۳
David Jicha
Finished
۱۰:۳۰
Milan Bela
۰
۳
Jan Manhal Jr
Finished
۱۰:۳۰
Patrik Jokiel
۰
۳
Radek Mohelnik
Finished
۱۰:۳۰
Michal Raska
۲
۳
Tomas Lysek
Finished
۱۱:۰۰
Josef Koutnik
۳
۲
Stanislav Hudec
Finished
۱۱:۰۰
Pavel Kulhanek
۳
۱
David Jicha
Finished
۱۱:۳۰
Tomas Lysek
۱
۳
Radek Mohelnik
Finished
۱۱:۳۰
Patrik Jokiel
۰
۳
Michal Raska
Finished
۱۲:۰۰
Milan Bela
۳
۰
Josef Koutnik
Cancelled
۱۲:۰۰
Stanislav Hudec
۱
۰
Jan Manhal Jr
inprogress
۱۳:۰۰
David Jicha
-
-
Zdenek Kasinski
inprogress
۱۳:۰۰
Radek Mohelnik
۲
۰
Michal Raska
inprogress
۱۳:۰۰
  Europe TT Elite Series
Zochniak Jakub
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Misiak
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۵:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۷:۱۵
Jakub Glanowski
۱
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۰:۰۰
Mateusz Misiak
۳
۰
Mariusz Koczyba
Finished
۰۰:۴۵
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۱:۰۰
Michal Skorski
۱
۳
Dawid Kotwica
Finished
۰۱:۱۵
Szymon Radlo
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۱:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۰۲:۰۰
Mateusz Misiak
۲
۳
Michal Skorski
Finished
۰۲:۱۵
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Dawid Kotwica
Finished
۰۳:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۳:۳۰
Michal Skorski
۱
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۳:۴۵
Szymon Radlo
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۱۵
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۴:۳۰
Zochniak Jakub
۲
۳
Dawid Kotwica
Finished
۰۴:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۰۰
Michal Skorski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۱۵
Szymon Radlo
۲
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۶:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۱
Mariusz Koczyba
Finished
۰۶:۱۵
Wojciech Gluszek
۱
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۶:۳۰
Michal Skorski
۳
۲
Zochniak Jakub
Finished
۰۶:۴۵
Szymon Radlo
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۷:۴۵
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۸:۰۰
Mateusz Misiak
۳
۲
Dawid Kotwica
Finished
۰۸:۴۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۹:۰۰
Krzysztof Kapik
۳
۲
Michal Minda
Finished
۰۹:۱۵
Szymon Radlo
۱
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۰۹:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۰
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۹:۴۵
Adam Dosz
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۰:۰۰
Mateusz Misiak
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۱۰:۳۰
Mateusz Rutkowski
۳
۲
Dawid Kotwica
Finished
۱۰:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۱:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۲
۳
Michal Minda
Finished
۱۱:۱۵
Adam Dosz
۳
۱
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۱:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۱۱:۴۵
Szymon Radlo
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۲:۰۰
Mateusz Misiak
۲
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۲:۱۵
Damian Wojdyla
۰
۳
Adam Dosz
Finished
۱۲:۳۰
Mateusz Rutkowski
۲
۲
Michal Minda
inprogress
۱۲:۴۵
Marcin Jadczyk
۲
۰
Maciej Podsiadlo
inprogress
۱۳:۰۰
  World TT-CUP
Brozek Michal
۳
۲
Filip Nemec
Finished
۱۰:۵۵
Filip Nemec
۱
۰
Pavel Papirnik
inprogress
۱۲:۵۵
Muhlhauser Zdenek
۳
۱
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۰۰:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۰:۲۵
Muhlhauser Zdenek
۳
۲
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۰۰:۵۰
David Prusa
۱
۳
Jan Urbanek
Finished
۰۰:۵۵
Yi Gu
۱
۳
Abhishek Dhawan
Finished
۰۱:۰۰
Prusa Martin
۱
۳
Vojtech Waldhauser
Finished
۰۱:۲۰
Bhavesh Shah
۰
۳
Yi Gu
Finished
۰۱:۳۰
Marko Viidas
۳
۱
Jan-Erik Nermann
Finished
۰۹:۱۵
Kuido Poder
۲
۳
Repin Aleksei
Finished
۰۹:۴۵
Srnka Jan
۲
۳
Marat Filip
Finished
۰۹:۵۰
Marko Viidas
۳
۱
Repin Aleksei
Finished
۱۰:۱۵
Richard Marsik
۳
۱
Martin Filipek
Finished
۱۰:۲۰
Kolar Vlastimil
۳
۰
Pavel Papirnik
Finished
۱۰:۲۵
Gola Pawel
۰
۳
Jakub Lamperski
Finished
۱۰:۳۰
Jan-Erik Nermann
۰
۳
Kuido Poder
Finished
۱۰:۴۵
Srnka Jan
۱
۳
Martin Filipek
Finished
۱۰:۵۰
Marko Viidas
۰
۳
Kuido Poder
Finished
۱۱:۱۵
Marat Filip
۰
۳
Richard Marsik
Finished
۱۱:۲۰
Kolar Vlastimil
۳
۱
Filip Nemec
Finished
۱۱:۲۵
Francisco Marin
۰
۳
Vera Victor
Finished
۱۱:۴۰
Repin Aleksei
۳
۰
Jan-Erik Nermann
Finished
۱۱:۴۵
Srnka Jan
۰
۳
Richard Marsik
Finished
۱۱:۵۰
Pavel Papirnik
۳
۰
Brozek Michal
Finished
۱۱:۵۵
Martin Filipek
۰
۳
Marat Filip
Finished
۱۲:۲۰
Kolar Vlastimil
۰
۳
Brozek Michal
Finished
۱۲:۲۵
Kuido Poder
۱
۳
Repin Aleksei
Finished
۱۲:۴۵
  Czech Republic TT Star Series
Dmitrij Prokopcov
۰
۱
David Reitspies
inprogress
۱۳:۱۵
Patrick Klos
۳
۰
Tomas Martinko
Finished
۰۹:۳۰
Michal Benes
۳
۰
Jakub Seibert
Finished
۱۰:۰۵
Jiri Vrablik
۱
۳
David Reitspies
Finished
۱۰:۴۰
Dmitrij Prokopcov
۳
۲
Tomas Tregler
Finished
۱۱:۱۵
Patrick Klos
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۱:۴۵
Jiri Vrablik
۳
۱
Jakub Seibert
Finished
۱۲:۱۵
Tomas Tregler
۳
۰
Tomas Martinko
Finished
۱۲:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Sergey Skachenko
۲
۳
Igor Sukovaty
Finished
۰۰:۰۰
Aleksandr Horoshko
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۰:۰۰
Igor Akimov
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۳۰
Eduard Rubtsov
۱
۳
Vadim Smetenko
Finished
۰۰:۳۰
Vadim Smetenko
۳
۱
Igor Sukovaty
Finished
۰۱:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Buluy
۰
۳
Igor Akimov
Finished
۰۱:۳۰
Eduard Rubtsov
۳
۰
Sergey Skachenko
Finished
۰۱:۳۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۲:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۲:۰۰
Vitaliy Solovey
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Kolesnik Petro
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Buluy
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۰۰
Andrey Burdakov
۱
۳
Kolesnik Petro
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Igor Akimov
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Buluy
۱
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Kolesnik Petro
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۵:۰۰
Kolesnik Petro
۰
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۳۰
Kolesnik Petro
۳
۲
Andrey Burdakov
Finished
۰۶:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۷:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۰
Kolesnik Petro
Finished
۰۷:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۲
۳
Sergey Pisklov
Finished
۰۸:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Alexey Rodin
Finished
۰۸:۰۰
Maxim Butkov
۳
۱
Ruslan Onischenko
Finished
۰۸:۳۰
Alexander Pogonov
۲
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۰۹:۰۰
Marchenko Sergey
۳
۰
Sergey Pisklov
Finished
۰۹:۳۰
Maxim Butkov
۰
۳
Alexey Rodin
Finished
۰۹:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Marchenko Sergey
Finished
۱۰:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۲
Maxim Butkov
Finished
۱۰:۰۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Alexey Rodin
Finished
۱۰:۳۰
Sergey Pisklov
۳
۱
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۱:۰۰
Alexey Rodin
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۱۱:۰۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Maxim Butkov
Finished
۱۱:۳۰
Ruslan Onischenko
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۱۲:۰۰
Sergey Pisklov
۱
۳
Marchenko Sergey
Finished
۱۲:۳۰
Alexey Rodin
۳
۱
Maxim Butkov
Finished
۱۲:۳۰
Marchenko Sergey
۲
۰
Vyacheslav Kovalenko
inprogress
۱۳:۰۰
Maxim Butkov
-
-
Alexander Pogonov
inprogress
۱۳:۰۰
  Russia Liga Pro
Alexey Vlasov
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۰:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Vladislav Shelipov
Finished
۰۰:۱۵
Maksim Dukhin
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۰:۱۵
Yurii Merkushin
۰
۳
Artem Karagodin
Finished
۰۰:۴۵
Vladimir Staroverov
۳
۱
Evgeny Anisimov
Finished
۰۰:۴۵
Roman Zelenskii
۳
۰
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۰۰
Ivan Pandur
۳
۰
Sergey Myagkov
Finished
۰۱:۱۵
Vladislav Shelipov
۲
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Maksim Dukhin
۳
۲
Vladimir Staroverov
Finished
۰۱:۴۵
Anton Gerasimov
۲
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۲:۰۰
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Artem Karagodin
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Myagkov
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۲:۱۵
Vladislav Shelipov
۰
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۴۵
Ivan Pandur
۱
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۴۵
Andrey Prokhorov
۰
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۳:۰۰
Artem Karagodin
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۱۵
Evgeny Anisimov
۰
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۱
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۳:۳۵
Vladimir Staroverov
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۳:۴۵
Andrey Prokhorov
۳
۰
Roman Zelenskii
Finished
۰۴:۰۰
Evgeny Anisimov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۴:۱۵
Artem Karagodin
۳
۱
Vladislav Shelipov
Finished
۰۴:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۴۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۴:۴۵
Ivan Pandur
۱
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۵:۱۵
Roman Zelenskii
۱
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Maksim Dukhin
۳
۲
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۴۵
Vladislav Chakhur
۰
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۵:۴۵
Sergey Simonov
۳
۱
Stepan Dolbilin
Finished
۰۸:۱۵
Savinsky Aleksandr
۳
۲
Igor Meteleshko
Finished
۰۸:۱۵
Vladimir Slesarev
۳
۰
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۸:۳۰
Kostarev Aleksei
۳
۲
Andrei Khanevskii
Finished
۰۸:۳۰
Igor Krikunov
۰
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۸:۴۵
Mikhail Smirnov
۲
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۹:۰۰
Stepan Dolbilin
۳
۱
Egor Karabanov
Finished
۰۹:۱۵
Igor Meteleshko
۲
۳
Igor Krikunov
Finished
۰۹:۱۵
Dmitriy Kugurushev
۱
۳
Andrey Zabrodin
Finished
۰۹:۳۰
Andrei Khanevskii
۳
۲
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۳۰
Dmitry Petrochenko
۲
۳
Sergey Simonov
Finished
۰۹:۴۵
Vladimir Pustoselov
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۰۹:۴۵
Andrey Zabrodin
۰
۳
Vladimir Slesarev
Finished
۱۰:۰۰
Oleg Borisovich Manuylov
۱
۳
Kostarev Aleksei
Finished
۱۰:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۱
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Simonov
۳
۰
Egor Karabanov
Finished
۱۰:۱۵
Kostarev Aleksei
۳
۱
Mikhail Smirnov
Finished
۱۰:۳۰
Igor Meteleshko
۳
۲
Vladimir Pustoselov
Finished
۱۰:۴۵
Stepan Dolbilin
۲
۳
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۰:۴۵
Andrei Khanevskii
۱
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۱:۰۰
Stepan Dolbilin
۱
۳
Egor Karabanov
Finished
۱۱:۱۵
Igor Meteleshko
۲
۳
Igor Krikunov
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۱:۴۵
Sergey Simonov
۳
۰
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۱:۴۵
Nikita Sukharnikov
۳
۱
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۲:۱۵
Aleksey Lobanov
۱
۳
Andrei Ermolaev
Finished
۱۲:۱۵
Igor Poletaev
۱
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۲:۳۰
Anton Boev
۲
۲
Evgenii Kryuchkov
inprogress
۱۲:۴۵
Sergey Morozov
۰
۱
Pavel Semeshin
inprogress
۱۳:۰۰
  Belarus Liga Pro
Viktor Kozlov
۳
۲
Zhelobkovich Igor
Finished
۰۸:۳۰
Zhelobkovich Igor
۳
۲
Nikolai Muroveiko
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Kozlov
۲
۳
Nikolai Muroveiko
Finished
۱۰:۳۰
Ruslan Shafiev
۰
۱
Vitaly Lyalkov
inprogress
۱۳:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Avet Vasilyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۰:۱۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۱:۱۰
David Ghotanyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۱:۵۰
  Germany Challenger Series
Liang Qiu
۲
۳
Florian Bluhm
Finished
۱۰:۰۰
Yannick Vostes
۳
۰
Rafael De La Heras
Finished
۱۰:۴۰
John Oyebode
۰
۳
Carlos Muhlbach
Finished
۱۱:۲۰
Sven Happek
۳
۲
Jeromy Loffler
Finished
۱۲:۰۰
Liang Qiu
۲
۲
Yannick Vostes
inprogress
۱۲:۴۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید