0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup, Group D
France
-
-
Denmark
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tunisia
۰
۱
Australia
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Premier League
Dynamo Kiev
۰
۰
Metallist 1925
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingulets Petrove
۱
۰
Veres Rivne
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie B
AC Parma
۰
۲
Modena
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
Alaves
۰
۰
Villarreal CF B
inprogress
۱۸:۴۵
Malaga CF
۰
۱
Ponferradina
inprogress
۱۸:۴۵
  China Super League
Changchun Yatai
۰
۲
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۰:۳۰
Guangzhou FC
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۲
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۰:۳۰
Tianjin Teda
۱
۰
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۵
۰
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۳:۰۰
Shenzhen FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۰
Hebei CFFC
۱
۶
Zhejiang Lucheng Greentown
Finished
۱۴:۳۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
Puntarenas FC
۲
۱
Guadalupe FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia A-League Women
Brisbane Roar FC (W)
۱
۱
Canberra United FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC (W)
۲
۰
Melbourne Victory (W)
Finished
۰۷:۳۰
Wellington Phoenix (W)
۱
۴
Western United FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Newcastle Jets (W)
۴
۲
Western Sydney Wanderers FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۲
۰
Melville United
Finished
۰۵:۳۰
Auckland United FC
۳
۲
Napier City Rovers
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Galatasaray U19
۴
۳
Ankaraspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Torku Konyaspor U19
۰
۱
Bursaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altay U19
۰
۰
Eskisehirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۳
۰
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Tuzlaspor U19
۱
۲
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۱
Goztepe SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce SK U19
۳
۱
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۰
Erokspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
۱
۱
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Sakaryaspor U19
۲
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Boluspor U19
۰
۴
Besiktas JK U19
Finished
۱۳:۳۰
Bodrumspor U19
۱
۰
Erzurum BB U19
Finished
۱۱:۳۰
Kayserispor U19
۳
۰
Adana Demirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Balikesirspor U19
۱
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۳
۰
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Manisa U19
۳
۰
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۱:۳۰
Gaziantep BB U19
۴
۱
Hatayspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۱
۰
Yeni Malatyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kocaelispor U19
۲
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Cliftonville FC
۱
۰
Newry City
inprogress
۱۸:۳۰
Portadown FC
۰
۰
Glentoran FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۰
۰
Glenavon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۰
۰
Ballymena United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates League Cup
Al Sharjah SCC
-
-
Baniyas FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ittihad Kalba
۱
۵
Al Wahda
Finished
۱۶:۱۵
AL Dhafra
۲
۰
Ajman
Finished
۱۶:۱۵
  India Indian Super League
FC Goa
۰
۲
Bengaluru FC
Finished
۱۵:۳۰
ATK Mohun Bagan AC
۱
۰
Hyderabad FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Kitchee
۳
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Southern District Rsa
۳
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
  Russia Russian Cup
PFK Sochi
۱
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۰
۰
Mbeya City
inprogress
۱۸:۴۵
Ruvu Shooting
۰
۱
Singida BS FC
Finished
۱۶:۳۰
Dodoma
۰
۱
Namungo FC
Finished
۱۶:۳۰
  Japan WE League Women
AC Nagano Parceiro (W)
۰
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Elfen Saitama (W)
۳
۱
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۰
۴
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۷:۳۰
Albirex Niigata (W)
۲
۳
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۱
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۲
۰
Deportes Quindio
Finished
۰۴:۳۰
  England FA Cup
Sheffield Wednesday FC
۰
۰
Mansfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۰
۰
Crewe Alexandra
inprogress
۱۸:۳۰
Wrexham
۰
۰
Farnborough FC
inprogress
۱۸:۴۵
Oxford United
۱
۰
Exeter City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Portsmouth
۱
۱
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۱
۱
Peterborough United
inprogress
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۰
۰
Alvechurch
inprogress
۱۸:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۱
Stockport
inprogress
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۰
۰
Harrogate Town
inprogress
۱۸:۳۰
Cambridge United
۰
۰
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Walsall FC
۰
۰
Carlisle United
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۰
Barnet
inprogress
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۰
۳
Stevenage Borough
Finished
۱۶:۱۵
AFC Wimbledon
۰
۰
Chesterfield
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
۲
۰
CF Estrella
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۰
۰
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۴:۰۰
Genclerbirligi SK
-
-
Caykur Rizespor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Boluspor
۱
۰
Sakaryaspor
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Women
Madrid CFF (W)
۲
۳
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۴:۳۰
Levante UD (W)
۵
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Villarreal (W)
۰
۰
Athletic Bilbao (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Cacereno (W)
۱
۰
Cordoba (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Slavia Sofia
۱
۲
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۶:۳۰
  New Zealand National League Women
Capital Football (W)
۳
۲
Western Springs (W)
Finished
۰۳:۰۰
Canterbury United Pride FC (W)
۷
۲
Auckland United FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Portugal League Cup, Group A
FC Porto
۲
۲
CD Mafra
Finished
۰۰:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۱
Saburtalo
Finished
۱۳:۰۰
FC Gagra
۱
۴
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۳:۰۰
FC Torpedo Kutaisi
۳
۰
FC Sioni Bolnisi
Finished
۱۳:۰۰
FC Telavi
۱
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۳:۰۰
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۱
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
  India I-League
Sudeva Delhi FC
۱
۳
Rajasthan United
Finished
۱۲:۰۰
  Belgium Super League Women
Zulte-Waregem (W)
۰
۰
White Star Woluwe (W)
inprogress
۱۸:۰۰
OH Leuven (W)
۳
۱
Standard Liege (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Atletico Santa Fe
۵
۲
Sport Club United
Finished
۰۳:۳۰
  Switzerland Super League Women
FC St. Gallen Staad (W)
۳
۱
FC Rapperswil-Jona (W)
Finished
۱۶:۳۰
  World FIFA World Cup, Group C
Poland
۲
۰
Saudi Arabia
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal League Cup, Group G
UD Oliveirense
۰
۰
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Werder Bremen (W)
۰
۰
SC Freiburg (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Eintracht Frankfurt (W)
۱
۰
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria U19 League
JS Kabylie U19
۳
۱
SKAF Khemis Miliana U19
Finished
۱۱:۳۰
CS Constantine U19
۱
۱
US Chaouia U19
Finished
۱۱:۳۰
NA Hussein Dey U19
۱
۱
USM El Harrach U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Setif U19
۲
۳
MCB Oued Sly U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Boufarik U19
۰
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
NRB Teleghma U19
۱
۱
MO Constantine U19
Finished
۱۱:۳۰
USM Annaba U19
۰
۳
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۱:۳۰
  China League One
Kunshan
۰
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۰:۰۰
Zibo Cuju
۲
۱
Beijing BG
Finished
۱۰:۰۰
  Romania Liga II
CSM Slatina
۰
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
ACS Dumbravita
۲
۰
AFC Unirea Constanta
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۳
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
۱
۱
Unirea Dej
Finished
۱۵:۱۵
CS Minaur Baia Mare
۱
۲
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۲:۳۰
CSMS Iasi
۱
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۷:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Sporting CP B
۲
۲
Fontinhas
Finished
۱۴:۳۰
Oliveira Hospital
۰
۱
Academica de Coimbra
inprogress
۱۸:۳۰
Amora FC
۰
۰
Moncarapachense
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Betis Balompie U19
۳
۱
Calavera CF U19
Finished
۱۲:۴۵
RC Recreativo Huelva U19
۰
۱
Malaga U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
۲
۱
Dunajska Streda U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Ruzomberok U19
۱
۲
Kosice U19
Finished
۱۳:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۲
۲
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۳:۳۰
FK Pohronie U19
۰
۳
AS Trencin U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Vion Zlate Moravce U19
۰
۳
MSK Zilina U19
Finished
۱۳:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۳
۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
Finished
۱۵:۳۰
  Poland IV Liga
GKS Kowale
۲
۲
Powisle Dzierzgon
Finished
۱۳:۳۰
  Poland Central Youth League
Korona Kielce U19
۲
۲
MKS Miedz Legnica U19
Finished
۱۳:۳۰
WKS Slask Wroclaw U19
۲
۰
Lechia Gdansk U19
Finished
۱۵:۰۰
Legia Warsaw U19
۱
۰
Jagiellonia Bialystok U19
Finished
۱۴:۳۰
Rakow Czstochowa U19
۳
۰
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 1. HNL U19
HNK Sibenik U19
۰
۰
Nk Rudes U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Inter Zapresic U19
۳
۲
HNK Cibalia U19
Finished
۱۷:۰۰
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۵
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۳:۰۰
HNK Gorica U19
۳
۲
NK Osijek U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Slaven Koprivnica U19
۰
۰
NK Dugopolje U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Czech Republic Tipsport Liga
Bohemians 1905
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۰۰
Prostejov
۲
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۰۰
MKF Chrudim
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۰۰
  World Friendly Club Matches
Campionii FC Arges
۳
۲
CS Tunari
Finished
۱۳:۳۰
Garbarnia
۲
۱
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
FC Farul Constanta
۰
۲
Panetolikos FC
inprogress
۱۷:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۱
۰
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۴:۰۰
Hibernian FC
۰
۲
Middlesbrough FC
Finished
۱۶:۳۰
SKN St. Polten
۷
۱
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۴:۳۰
Millwall
۱
۱
Brondby I.F.
Finished
۱۶:۳۰
  England National League North
Blyth Spartans FC
۰
۰
Brackley Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۰
Peterborough Sports
inprogress
۱۸:۳۰
Hereford FC
۱
۰
Darlington
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۰
۰
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۰
۰
Southport FC
inprogress
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۰
۰
Chorley
inprogress
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Gloucester City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۰
۰
AFC Telford United
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۱
۰
Alfreton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Scarborough Athletic
۰
۰
Chester FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Zambia Super League
FC MUZA
۲
۰
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۲
۲
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
BK Avarta
۲
۱
KFUM Boldklub Copenaghen
Finished
۱۵:۳۰
Slagelse
۴
۱
VB 1968
Finished
۱۵:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Naestved IF II
۳
۱
Allerod FK
Finished
۱۵:۳۰
Skjold
۲
۲
Herlev IF
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 3
Chamchuri United FC
۴
۱
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۰۰
Prime Bangkok
۰
۰
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Inter Bangkok
۱
۰
STK Muangnont
Finished
۱۲:۰۰
Surin Khongcheemoon FC
۳
۲
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۲:۰۰
Udon United FC
۰
۰
Yasothon FC
Finished
۱۲:۰۰
Samut Sakhon City FC
۰
۱
North Bangkok University
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Atromitos U19
۱
۲
OFI Crete U19
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS U19
۱
۳
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۲:۳۰
Panathinaikos U19
۵
۰
Ionikos U19
Finished
۱۵:۳۰
PAOK Salonika U19
۴
۱
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Aris Thessaloniki U19
۳
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group B
AC Ancona
۱
۱
ASD Torres
inprogress
۱۷:۰۰
Aquila 1902 Montevarchi
۱
۱
Recanatese
inprogress
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۰
۰
US Alessandria 1912
inprogress
۱۷:۰۰
Olbia Calcio
۰
۱
Cesena FC
inprogress
۱۷:۰۰
  France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
۱
۰
EA Guingamp (W)
Finished
۱۷:۰۰
Montpellier (W)
۲
۱
Rodez AF (W)
Finished
۱۷:۰۰
Soyaux Asj (W)
۰
۱
FC Girondins de Bordeaux (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Le Havre (W)
۵
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Fujairah FC
۱
۲
Al Taawon FC
Finished
۱۶:۱۰
Al Urooba
۲
۲
Al Thaid
Finished
۱۶:۱۰
  Northern Ireland Championship 1
Dergview
۱
۰
Loughgall
inprogress
۱۸:۳۰
Ballinamallard United
۰
۰
Knockbreda Parish
inprogress
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۰
Institute FC Londonderry
inprogress
۱۸:۳۰
Warrenpoint Town
۱
۰
FC Ards
inprogress
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۰
۰
Doxa Katokopias
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal League Cup, Group H
Famalicao
۰
۱
Academico Viseu
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۴
۱
Kickers Emden
Finished
۱۶:۰۰
SV Atlas Delmenhorst
۳
۲
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۰
۳
1. FC Phoenix Luebeck
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۱
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۰
۱
Bremer SV
inprogress
۱۷:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Group B
FC Metalurg Zaporizhya
۱
۲
Obolon Kiev
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Muang Thong United
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۳
۱
Chiangrai United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
US Salernitana U19
۱
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۴:۳۰
Genoa U19
۴
۱
Alessandria U19
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Entella U19
۳
۲
AC Pisa U19
inprogress
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۱
۰
Parma U19
Finished
۱۷:۰۰
Crotone U19
۰
۲
Cosenza Calcio U19
inprogress
۱۷:۰۰
Venezia FC U19
۱
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۷:۰۰
Pordenone U19
۱
۵
Cittadella U19
inprogress
۱۷:۰۰
Pescara U19
۰
۲
Lazio U19
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۳
۰
Reggina U19
Finished
۱۳:۰۰
Ternana U19
۲
۲
Perugia U19
inprogress
۱۷:۰۰
Monza U19
۰
۰
Cremonese U19
inprogress
۱۷:۰۰
Viterbese Castrense U19
۱
۳
Ascoli U19
inprogress
۱۷:۰۰
Padova U19
۲
۱
Spal U19
Finished
۱۶:۳۰
Como U19
۳
۵
Brescia U19
inprogress
۱۷:۰۰
Imolese U19
-
-
Spezia U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Thailand Thai League 2
Uthai Thani FC
۲
۰
Trat FC
Finished
۱۴:۰۰
Samut Prakan City FC
۱
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Si United
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Chiangmai FC
۲
۱
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۵:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
OFK Gigant Saedinenie
۱
۲
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۳:۳۰
Sevlievo
۰
۴
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۰۰
PFC Minyor Pernik
۰
۲
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۵:۰۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۱
۲
Arda Kardzhali
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
۶
۱
MSV Pampow
Finished
۱۵:۳۰
FSV Optik Rathenow
۲
۲
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Tasmania Berlin
۰
۲
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۶:۰۰
RSV Eintracht 1949
۱
۰
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۶:۰۰
  Scotland Scottish FA Cup
Dundee FC
۰
۱
Airdrieonians FC
inprogress
۱۸:۳۰
Drumchapel United
۱
۰
FC Edinburgh
inprogress
۱۷:۰۰
Formartine United FC
۰
۰
Stenhousemuir
inprogress
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Forfar Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۱
۰
Dunipace FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wick Academy
۰
۰
Falkirk FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۱
۰
East Kilbride
inprogress
۱۸:۰۰
Peterhead
۰
۰
Queen's Park
inprogress
۱۸:۳۰
Fraserburgh
۰
۱
Arbroath
inprogress
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۰
Stirling University FC
inprogress
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۰
۰
Stirling Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Hill of Beath Hawthorn FC
۱
۱
Elgin City
inprogress
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۱
۰
Sauchie Juniors FC
inprogress
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۱
۰
Queen of the South
inprogress
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۱
۰
Kelty Hearts
inprogress
۱۸:۳۰
Montrose
۱
۱
Darvel FC
inprogress
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۰
۰
Auchinleck Talbot FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Rijnsburgse Boys
۱
۰
Volendam Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۲
۰
OFC Oostzaan
inprogress
۱۷:۳۰
Jong Sparta Rotterdam
۳
۳
Excelsior Maassluis
inprogress
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۰
SV Spakenburg
inprogress
۱۷:۰۰
Tielse EC
۱
۰
Noordwijk
inprogress
۱۸:۰۰
Katwijk
۰
۰
FC Lisse
inprogress
۱۸:۰۰
Koninklijke HFC
۲
۰
Kozakken Boys
inprogress
۱۸:۰۰
IJsselmeervogels
۱
۲
Scheveningen
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SC Waldgirmes
۵
۲
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۷:۰۰
FSV Fernwald
۰
۰
RW Walldorf
inprogress
۱۷:۰۰
Eintracht Frankfurt II
۰
۰
SV Steinbach 1920
inprogress
۱۷:۰۰
TUS Dietkirchen
۱
۱
Türk Gucu Friedberg
inprogress
۱۸:۳۰
FC 1906 Erlensee
۰
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
inprogress
۱۸:۳۰
Bayern Alzenau
۰
۰
Giessen
Finished
۱۶:۳۰
Adler Weidenhausen
۰
۰
Hadamar
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga West
FC Bocholt 1900
۰
۳
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۲
۱
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۲
۲
SV Rodinghausen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۳
۱
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۳
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۴
۵
SC Preussen Munster
Finished
۱۶:۳۰
SV Straelen
۰
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۰
۰
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۱
۲
FK AS Trencin (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  North Macedonia First League
FK Sileks
۱
۲
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Cup Women
Pogon Szczecin (W)
۱
۰
Sportis KKP Bydgoszcz (W)
Finished
۱۴:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۰
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۴:۳۰
Fk Iskra Danilovgrad
۲
۱
FK Mornar Bar
Finished
۱۴:۳۰
FK Rudar Plevlja
۰
۰
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Karacabey Belediyespor
۲
۲
Kocaelispor
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۰
۴
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Group A
Dinaz Vyshgorod
۱
۴
FSK Mariupol
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga III, Seria 5
ACS KSE Targu Secuiesc
۱
۲
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۵:۳۰
CS Paulesti
۲
۱
AFC Odorheiu Secuiesc
Finished
۱۵:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
۲
۱
ACS Olimpic Cetate Rasnov
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
Bronshoj BK
۲
۲
B 1908 Amager
Finished
۱۶:۳۰
Taarnby FF
۲
۰
Goerslev IF
Finished
۱۶:۳۰
KFUM Roskilde
۲
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
SL16
۰
۱
SK Deinze
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Lecco U19
۱
۳
Modena U19
inprogress
۱۷:۰۰
Bari U19
۱
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۰۰
Avellino U19
۱
۰
Juve Stabia U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Rayo Majadahonda
۰
۰
Alcorcon
inprogress
۱۸:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۰
Celta de Vigo B
inprogress
۱۸:۳۰
  Uganda Premier League
Uganda Revenue Authority SC
۰
۱
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Gyirmot
۰
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Odder IGF
۱
۰
FC Djursland
Finished
۱۵:۰۰
ASA Aarhus
۵
۳
Vejlby-Risskov
Finished
۱۵:۳۰
Kjellerup IF
۱
۴
Norresundby BK
Finished
۱۵:۰۰
Vejgaard
۰
۰
Aalborg BK 2
inprogress
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۰
Viby IF
Finished
۱۶:۳۰
  Liberia National League Women
World Girls FC (W)
۲
۰
Soccer Ambassadors FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Blanco FC (W)
۱
۳
Hippo FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ambassador FC (W)
۲
۰
City Academy FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Mladost Zdralovi
۰
۱
NK Bjelovar
Finished
۱۶:۰۰
NK Marsonia 1909
۲
۲
NK Dugo Selo
Finished
۱۶:۰۰
NK Radnik Sesvete
۰
۰
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۶:۰۰
NK Trnje
۱
۱
NK Hrvace
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Paganese
۲
۱
COS Sarrabus Ogliastra
inprogress
۱۷:۰۰
  South Africa SAFA League Women
Richmond (W)
۲
۴
Mamelodi Sundowns (W)
Finished
۱۶:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
First Touch Academy (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
KSV Vatan Sport Bremen
۴
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۶:۳۰
Aumund-Vegesack
۰
۱
Brinkumer SV
Finished
۱۶:۳۰
Werder Bremen III
۲
۴
Blumenthaler SV
Finished
۱۵:۳۰
BTS Neustadt
۱
۲
Leher Bremerhaven
Finished
۱۵:۳۰
OSC Bremerhaven
۶
۳
Schwachhausen
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Etincelles FC
۰
۰
Rutsiro FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۰
۱
Gorilla FC
inprogress
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Nottingen
۱
۵
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۷:۰۰
FC Holzhausen
۱
۱
Freiburger FC
inprogress
۱۷:۰۰
FC 1908 Villingen
۴
۱
FSV Hollenbach
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
۴
۰
Goeppinger SV
Finished
۱۶:۳۰
TSG Backnang
۱
۳
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۶:۳۰
ATSV Mutschelbach
۵
۱
Neckarsulm Sport Union
Finished
۱۷:۰۰
FSV 08 Bissingen
۴
۲
SG Sonnenhof Grossaspach
inprogress
۱۷:۰۰
SV Oberachern
۱
۳
Rielasingen-Arlen
inprogress
۱۷:۰۰
  Czech Republic Czech Cup
FC Slovan Liberec
۳
۱
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۷:۳۰
  England Premier League Cup U21
Swansea City U21
۰
۴
Arsenal U21
inprogress
۱۷:۳۰
Bournemouth U21
۰
۲
Brighton & Hove Albion U21
Finished
۱۶:۳۰
Brentford U21
۱
۲
Blackburn Rovers U21
inprogress
۱۸:۳۰
Colchester U21
۰
۵
Southampton U21
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Cymru South
Cwmbran Celtic
۴
۰
Pontardawe Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۰
۱
Cambrian & Clydach
inprogress
۱۷:۳۰
Goytre United
۱
۲
Llanelli AFC
inprogress
۱۸:۰۰
Barry Town FC
۱
۰
Carmarthen Town
inprogress
۱۸:۰۰
Afan Lido Port Talbot
۱
۲
Briton Ferry Athletic FC
inprogress
۱۸:۰۰
Ynyshir Albions
۰
۰
Trefelin
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Sportfreunde Eisbachtal
۰
۰
TSV Schott Mainz
inprogress
۱۸:۳۰
FK Pirmasens
۵
۱
SV Auersmacher
Finished
۱۶:۳۰
TSG Pfeddersheim
۴
۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
inprogress
۱۸:۰۰
1.FC Kaiserslautern II
۰
۰
FV Diefflen
inprogress
۱۷:۰۰
FC Karbach
۰
۰
Ahrweiler BC
inprogress
۱۷:۰۰
  England National League
Altrincham
۱
۰
Eastleigh
inprogress
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۱
۰
York City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۰
۰
Southend United
inprogress
۱۸:۳۰
Maidstone Utd
۲
۰
Maidenhead United
inprogress
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۰
۰
Halifax Town
inprogress
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۰
۱
Scunthorpe United
inprogress
۱۸:۳۰
Torquay United
۰
۰
Gateshead
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Swindon Supermarine
۱
۰
Hayes & Yeading FC
inprogress
۱۸:۳۰
Plymouth Parkway
-
-
Metropolitan Police FC
inprogress
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۰
۰
Weston-super-Mare FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
-
-
North Leigh FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hartley Wintney
۰
۰
Merthyr Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hendon FC
۱
۱
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۱
۱
Gosport Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Truro City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۰
۱
Hanwell Town
inprogress
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۰
۰
Salisbury FC
inprogress
۱۸:۳۰
Winchester City
۰
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
ND Beltinci
۲
۱
NK Roltek Dob
Finished
۱۶:۰۰
NK Fuzinar Ravne
۱
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۰۰
NK Rudar Velenje
۰
۰
Jadran Dekani
Finished
۱۶:۰۰
ND Triglav Kranj
۰
۴
NK Krka
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Salam Zgharta
۱
۱
Shabab Al-Ghazieh
Finished
۱۵:۴۵
Al Safa
۰
۲
Shabab AL Sahel
Finished
۱۵:۴۵
  Hungary NB I Women
Diosgyori VTK (W)
۲
۲
Astra Hungary (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC (W)
۰
۲
Haladas Viktoria (W)
Finished
۱۴:۳۰
MTK Hungaria FC (W)
۱
۰
Puskas FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ujpest (W)
۰
۷
Gyori ETO (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal U19 Championship
SL Benfica U19
۲
۱
Vilafranquense U19
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Lisbon U19
-
-
Nacional Madeira U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sporting Braga U19
۳
۰
Anadia FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Honduras Reserve League
Lobos UPNFM Reserves
۲
۱
Real Espana Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Diosgyori U19
۱
۳
Gyori ETO FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Debreceni U19
۱
۳
Ujpesti TE U19
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۱
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۳
۰
Bursaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Arucas CF U19
۴
۱
Puerto Cruz U19
Finished
۱۴:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Bastia SC U19
۳
۳
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۵:۳۰
Ajaccio U19
۰
۱
US Colomiers U19
Finished
۱۶:۳۰
  Cambodia Premier League
Visakha FC
۲
۳
Phnom Penh Crown
Finished
۱۵:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۲
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۵:۰۰
  Romania Liga III, Seria 1
FC Ceahlaul Piatra Neamt
۳
۵
CSM Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 8
CS Soimii Lipova
۳
۰
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
FC Nordsjaelland (W)
۱
۰
Kolding IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III Seria 10
Bihor Oradea
۴
۰
CFR Cluj II
Finished
۱۵:۳۰
CSM Satu Mare
۱
۰
ACS Gloria Bistrita
Finished
۱۵:۳۰
  Wales Cymru North
Gresford Athletic
۰
۲
Colwyn Bay
inprogress
۱۷:۳۰
Chirk AAA
۰
۰
Cefn Druids AFC
inprogress
۱۷:۳۰
Penrhyncoch FC
۰
۰
Llanidloes Town
inprogress
۱۸:۰۰
Holyhead Hotspur
۰
۰
Llandudno FC
Finished
۱۷:۰۰
Mold Alexandra
۰
۰
Buckley Town
inprogress
۱۷:۳۰
Prestatyn Town
۰
۰
Conwy Borough
inprogress
۱۸:۰۰
Porthmadog
۰
۰
Guilsfield FC
inprogress
۱۸:۰۰
  Austria Landesliga
ASV 13
۱
۱
WAF Brigittenau
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Sonsbeck
۲
۲
TVD Velbert
Finished
۱۶:۴۵
  Belgium Second Amateur Division Group VFV A
KVV Zelzate
۲
۳
KFC Merelbeke
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands U21 League
FC Emmen U21
۲
۶
FC Groningen U21
inprogress
۱۷:۱۵
Willem II Tilburg U21
۰
۱
Feyenoord U21
inprogress
۱۷:۳۰
PEC Zwolle U21
۱
۰
Almere City FC U21
inprogress
۱۷:۰۰
De Graafschap U21
۰
۰
ADO Den Haag U21
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۰
۰
Sporting (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
Munsingen
۲
۲
FC Wohlen
inprogress
۱۷:۳۰
  France National 2, Group C
Aubagne
۰
۱
Thonon Evian FC
inprogress
۱۷:۳۰
Louhans-Cuiseaux
۱
۲
US Marignane
inprogress
۱۷:۳۰
Auxerre II
۰
۰
Sete 34 FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hyeres F.C.
۰
۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
inprogress
۱۷:۳۰
RC Grasse
۰
۱
Canet Roussillon
inprogress
۱۷:۳۰
  England National League South
Worthing FC
۰
۱
Chelmsford City
inprogress
۱۸:۳۰
Welling United
۱
۰
Weymouth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۰
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۸:۳۰
St. Albans City
۱
۰
Bath City
inprogress
۱۸:۳۰
Dartford FC
۰
۰
Concord Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۰
۰
Hungerford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۰
۱
Taunton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۱
۵
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۶:۳۰
Cheshunt FC
۰
۰
Oxford City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۰
۱
Dover Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
Stade Marocain
۰
۱
WAF Fes
inprogress
۱۸:۳۰
Ittihad Khemisset
۰
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Pena Balmaiso CF
۰
۰
Haro Deportivo
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
۵
۰
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
Heider SV
۰
۰
Dornbreite
Finished
۱۶:۳۰
TSV Bordesholm
۳
۰
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۶:۰۰
TSV Pansdorf
۰
۶
FC Kilia Kiel
Finished
۱۶:۳۰
Husumer SV
۱
۱
SV Gw Siebenbaumen
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
AEK Athens B
۳
۱
P.A.O. Rouf
Finished
۱۶:۳۰
PAOK B
۲
۰
Anagennisi Karditsas 1904
Finished
۱۵:۱۵
Apollon Larisas
۰
۲
Larissa FC
Finished
۱۶:۳۰
Olympiacos Piraeus B
۰
۱
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
FC Wurzburger Kickers
۳
۱
VfB Eichstatt
Finished
۱۶:۳۰
Greuther Furth II
۱
۲
SV Turkgucu Ataspor
Finished
۱۶:۳۰
TSV Aubstadt
۳
۳
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۲
۱
Nurnberg II
Finished
۱۶:۳۰
FC Augsburg II
۴
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۱۶:۳۰
FV Illertissen
۰
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۱
۱
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga III, Seria 4
CSM Flacara Moreni
۲
۰
Unirea Bascov
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۵:۰۰
Fiorentina (W)
۱
۶
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Drenica Skenderaj
۱
۳
FC Drita Gjilan
Finished
۱۵:۳۰
KF Ferizaj
۰
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Tensung FC
۲
۳
Druk Lhayul FC
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
Bidco United
۱
۲
Gor Mahia
Finished
۱۶:۳۰
Nzoia United
۰
۰
Bandari
Finished
۱۵:۳۰
Sofapaka
۰
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 7
CS Jiul Petrosani
۴
۰
Progresul Ezeris
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia 1. NL
Orijent 1919
۳
۱
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۱۵:۳۰
Vukovar 1991
۰
۰
NK Dugopolje
Finished
۱۶:۰۰
NK Rudes Zagreb
۳
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۶:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۰
۱
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۶:۰۰
NK Solin
۲
۰
NK Jarun
Finished
۱۶:۰۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۲
۳
Kustosija
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Junak
۵
۰
NK GOSK Dubrovnik
Finished
۱۶:۰۰
  Cyprus 2. Division
PO Xylotympou 2006
۱
۱
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
PAEEK
۰
۲
Ayia Napa
Finished
۱۶:۰۰
Peyia 2014
۱
۰
Olympiada Lympion
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۱
۰
Alki Oroklinis
Finished
۱۶:۰۰
AE Zakakiou
۱
۰
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
  Malaysia Malaysia Cup
Johor Darul Takzim FC
۲
۱
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Homburg 08
۲
۰
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۶:۳۰
VfB Stuttgart II
۰
۱
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf
۲
۱
SV Eintracht Trier
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Offenbach
۳
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۴
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۰
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۲
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Wales League Cup
Connah's Quay Nomads
۲
۰
Taffs Well
Finished
۱۶:۳۰
Bala Town
۲
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۶:۳۰
  France National 2, Group D
FC Chamalieres
۲
۰
GOAL FC
inprogress
۱۷:۳۰
Andrezieux
۱
۱
Angers II
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Alcoyano
۱
۰
CD Calahorra
inprogress
۱۸:۳۰
CE Sabadell
۰
۰
SD Logrones
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CF Soller
۱
۰
SE Penya Independent
inprogress
۱۸:۳۰
FC Inter Manacor
۰
۰
CE Mercadal
inprogress
۱۸:۰۰
Binissalem
-
-
CD Manacor
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  France National 2, Group A
Chateaubriant
۰
۱
US St. Malo
inprogress
۱۷:۳۰
St Pryve St Hilaire
۲
۰
Guingamp II
inprogress
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Prisons XI Gaborone
۰
۱
Eleven Angels
inprogress
۱۷:۳۰
Gaborone United
۰
۱
Township Rollers
inprogress
۱۷:۰۰
  San Marino Campionato
SP Tre Fiori
۰
۰
Domagnano
inprogress
۱۷:۳۰
SS Cosmos
۰
۰
FC Fiorentino
inprogress
۱۷:۳۰
SS Pennarossa
۱
۰
Fiorita
inprogress
۱۷:۳۰
  France National 2, Group B
Wasquehal
۰
۱
US Creteil
inprogress
۱۷:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
۴
۰
Fleury Merogis
inprogress
۱۷:۳۰
St-Maur Lusitan
۲
۰
ASM Belfort
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
ASV Neumarkt
۰
۲
TSV Abtswind
Finished
۱۶:۳۰
SSV Jahn Regensburg II
۰
۱
1. SC Feucht
inprogress
۱۸:۳۰
  Algeria Algeria Cup
Temouchent
۰
۰
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۶:۳۰
US Chaouia
۲
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Czech Cup Women
FK Teplice (W)
۰
۴
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
  North Macedonia Second League
Voska Sport
۳
۰
Ohrid
Finished
۱۵:۳۰
FK Sasa
۲
۲
FK Karaorman
Finished
۱۵:۳۰
Besa Doberdoll
۳
۰
FK Borec
Finished
۱۵:۳۰
Belasica
۳
۱
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۵:۳۰
FK Teteks
۰
۲
FK Vardar Skopje
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Deportivo La Coruna (W)
۴
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Gijon (W)
-
-
Victoria CF (W)
inprogress
۱۸:۱۵
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۳
۲
Vodovac U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Imt U19
۲
۱
FK TSC Backa Topola U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Napredak Krusevac U19
۱
۲
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۶:۰۰
  Portugal Liga 3, Group A
Fafe
۱
۱
Sanjoanense
Finished
۱۶:۳۰
Sporting Braga B
۰
۰
CDC Montalegre
inprogress
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۰
۱
Varzim SC
inprogress
۱۸:۳۰
Paredes
۰
۰
SC Sao Joao Ver
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
SC Cham
۳
۰
SC Kriens
inprogress
۱۸:۳۰
Young Boys II
۳
۱
St. Gallen II
Finished
۱۶:۳۰
Basel II
۱
۰
FC Baden
inprogress
۱۸:۰۰
YF Juventus Zurich
۰
۰
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۱۸:۳۰
Chiasso
۰
۰
FC Bulle
inprogress
۱۸:۳۰
Zurich II
۰
۰
FC Bavois
inprogress
۱۸:۳۰
Rapperswil Jona
۰
۲
Etoile Carouge FC
inprogress
۱۸:۳۰
FC Luzern II
۲
۰
Breitenrain
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Cirbonero
-
-
Izarra
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mutilvera
-
-
Sociedad Deportivo Tarazona
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Racing Rioja
-
-
Real Sociedad C
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AD San Juan
-
-
Utebo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  England Northern League Division One West
Workington AFC
۱
۱
1874 Northwich FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ramsbottom United
۰
۰
Runcorn Linnets
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UM Escobedo
۰
۰
SD Solares Medio Cudeyo
inprogress
۱۸:۳۰
SD Torina
۰
۰
UD Samano
inprogress
۱۸:۱۵
  England Isthmian League Premier
Carshalton Athletic FC
۰
۰
Cray Wanderers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Bowers & Pitsea
inprogress
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۱
Haringey Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۲
۰
Corinthian Casuals
inprogress
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۰
۱
Enfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Aveley
۰
۰
Kingstonian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۰
۰
Margate FC
inprogress
۱۸:۳۰
Folkestone Invicta FC
۰
۰
Horsham FC
inprogress
۱۸:۳۰
Herne Bay
۰
۰
Brightlingsea Regent
inprogress
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۰
۰
Canvey Island FC
inprogress
۱۸:۳۰
  France Division 2 Women
Thonon Evian FC (W)
۰
۱
St Etienne (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
1860 Rosenheim
۱
۱
VfR Garching
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۶
۱
Gundelfingen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Landsberg
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1865 Dachau
۰
۲
SV Erlbach
Finished
۱۶:۳۰
TSV Nordlingen
۰
۲
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۶:۳۰
SV Schalding-Heining
۰
۰
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۰
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۱
FC Ingolstadt 04 II
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SV 1890 Westerhausen
۲
۰
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۰۰
FC An der Fahner Hohe
۳
۲
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۲
SC Freital
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۰
۰
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۰۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۲
۱
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۰۰
VfB 1921 Krieschow
۰
۲
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
  England Southern League Division One Central
Highworth Town
۱
۰
Ware FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Gimnastic de Tarragona U19
۰
۱
Real Zaragoza U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Stranraer
۰
۱
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Gainsborough Trinity
۰
۱
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Whitby Town
۰
۰
Atherton Collieries
inprogress
۱۸:۳۰
Liversedge
۰
۰
Guiseley
inprogress
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۰
۰
Marske Utd FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۰
۰
Warrington Rylands
inprogress
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۲
۰
Matlock Town
inprogress
۱۸:۳۰
Marine
۰
۰
Hyde United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Town
۰
۱
South Shields
inprogress
۱۸:۳۰
Lancaster City
۰
۰
Ashton United
inprogress
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۰
۰
Belper Town
inprogress
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۰
۰
FC United of Manchester
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Anaitasuna
۱
۱
Urduliz FT
inprogress
۱۸:۳۰
  Bahrain 2nd Division
Isa Town
۱
۰
Al-Ittihad
inprogress
۱۸:۳۰
Umm Al Hassam
۰
۰
Busaiteen Club
inprogress
۱۸:۳۰
Qalali
۰
۰
Al Ittifaq Maqaba
inprogress
۱۸:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Lys Sassandra
-
-
Sporting Club de Gagnoa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
AD Ceuta FC B
-
-
CD Gerena
inprogress
۱۸:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
۰
۰
FC Differdange 03
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۰
۰
Torrent CF
inprogress
۱۸:۳۰
Hercules II
۰
۱
Orihuela
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Highland League
Deveronvale
۱
۰
Strathspey Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Hinckley LRFC
۰
۰
Daventry Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Burgos Promesas
-
-
CD Arenteiro
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Guijuelo
-
-
Polvorin FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Bedford Town FC
۱
۱
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۸:۳۰
Stourbridge FC
۰
۰
Barwell FC
inprogress
۱۸:۳۰
St Ives Town
۰
۰
Hednesford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Stratford Town
۰
۰
Royston Town
inprogress
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۱
۰
Redditch United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۰
۰
Tamworth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۰
۰
Kings Langley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۲
۰
Mickleover Sports
inprogress
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۰
۰
Needham Market
inprogress
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۱
۰
AFC Rushden And Diamonds
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Cadiz B
۰
۲
Yeclano Deportivo
inprogress
۱۸:۳۰
Granada B
۰
۱
Juventud Torremolinos CF
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
CD Huracan Melilla
۰
۵
Huetor Tajar
Finished
۱۵:۳۰
  Gibraltar National League
College 1975
۰
۲
Lincoln FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus Cup
FC Minsk
۱
۲
Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۵:۳۰
Energetik-BGU
۰
۰
BATE Borisov
inprogress
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۲
۰
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
San Donato Tavarnelle U19
۳
۰
AZ Picerno ASD U19
Finished
۱۳:۳۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۱
۱
Suddhopuskorini Jubo SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Fenerbahce (W)
۷
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
B 1909
۱
۳
Brabrand IF II
Finished
۱۴:۳۰
OKS
۴
۲
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
Varde
۶
۱
Otterup B og IK
Finished
۱۶:۳۰
Marienlyst
۳
۰
Ringkoebing IF
inprogress
۱۶:۳۰
Tarup-Paarup IF
۲
۱
B 1913
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Energie Cottbus U19
۱
۱
Hertha Zehlendorf U19
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga III, Seria 9
Academia Viitorul Cluj
۰
۰
CS Avantul Reghin
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
La Virgen del Camino
۰
۰
Palencia CF
inprogress
۱۸:۱۵
  Germany Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۰
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۶
۲
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۶
۱
Eimsbutteler TV
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Reggiana U19
۲
۲
Albinoleffe U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Denmark 1st Division Women
Aalborg Bk (W)
۱
۰
Odense Q (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Tona
۲
۰
UE Rapitenca
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Cortes
۰
۰
Valle de Egues
inprogress
۱۸:۰۰
CD Pamplona
۰
۱
CD Subiza
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Guadalajara
-
-
Leganes B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید